4 důvody pro posuvné dveře!

Posuvné dveře jsou hitem číslo jedna! V interiéru jsou nenahraditelné. Jsou originální, elegantní a především praktické! Představíme si jejich hlavní výhody, díky kterým jim téměř nelze odolat.

1 - Posuvné dveře jednokřídlé Eclisse_1

  • Úspora místa v malých interiérech

Asi nejčastěji se hovoří o tom, že posuvné dveře do stavebního pouzdra ušetří prostor. Zejména v menších prostorech jsou dokonalým řešením nedostatku místa. Pokud máte doma klasické otočné dveře, víte, kolik místa je třeba k otevírání dveřního křídla. To s posuvnými dveřmi odpadá. Nemusíte mít ani malou garsonku, abyste jejich benefity ocenili.

2 - Posuvné dveře Eclisse

I ve velkém domě mohou být užší chodby nebo předsíně. V těchto spojovacích prostorech bývá s dveřními křídly otočných dveří obvykle velký problém, neboť se často eufemisticky řečeno „potkávají“. Stejný problém je i u menších místností, jako jsou toalety nebo šatny. Ve všech těchto případech je vhodné nahradit otočné dveře dveřmi posuvnými. Pokud si teď říkáte, že si přeci nebudete pořizovat stavební pouzdro a posuvné dveře jen kvůli tomu, abyste jimi nahradili dveře na WC, nepředbíhejte. Dveře na toaletu bývají často vedle dveří do koupelny a pro takové případy jsou úplně ideální posuvné dveře do pouzdra Eclisse Zákryt, které představují optimální řešení pro dvě sousedící místnosti, neboť oboje dveře se posouvají do jedné stěny uprostřed. Jedná se tedy o úsporu „na druhou“.

Eclisse Zákryt

  • Moderní design pro velké prostory i stylová hnízdečka

Posuvné dveře do stavebního pouzdra jsou současnou designovou lahůdkou. Jejich atypický minimalistický vzhled oceníte i tehdy, pokud doma disponujete velkými prostory. Jestli se nemusíte s místem držet při zemi, máme pro vás typ – pojměte i výběr posuvných dveří velkoryse! Kupříkladu dvoukřídlé posuvné dveře dodají velkým prostorům ještě větší volnost, svobodu, elegantní nadčasovost. Umožňují originální propojení místností, jež působí vzdušně. Ještě větší průchod získáte s dveřmi posouvajícími se do pouzdra Eclisse Teleskop, které umožní zasunutí vždy dvou dveřních křídel proti sobě. Ve výsledku tak získáte průchod o šířce až 5 metrů!

Eclisse Teleskop dvoukřídlé_1

  • Komfort nade vše!

S posuvnými dveřmi nemusíte dělat žádné kompromisy. Jejich ovládání je jednoduché. Pohodlně zavřít a otevřít dveře dokáží děti, starší lidé, lidé se sníženou pohyblivostí, dokonce i nevidomí nebo handicapovaní. Mnohem příjemnější je i průjezd pro osoby na kolečkovém křesle. Zatímco u otočných dveří se musí složitě otáčet, a dokonce do dveří couvat, u posuvných dveří tyto problémy odpadají.

6 - Eclisse EWOLUTO jednokřídlé

Posuvné dveře navíc nevytváří ani „mrtvý“ prostor na stěně, do které se zasouvají. Díky skvělým řešením stavebních pouzder Eclisse je možné na stěnu instalovat osvětlení nebo elektrické zásuvky (Eclisse LUCE), či dokonce do stěny vrtat a věšet na ni nábytek (Eclisse EWOLUTO).

eclisse syntesis luce

  • Široký výběr dekorů, modelů a provedení

Posuvné dveře vás neomezují. Není to rozhodně tak, že když si vyberete stavební pouzdro, dostanete na výběr ze tří typů dveří. Ani omylem! V námi nabízených pouzdrech Eclisse můžete dokonce posouvat dveře celoskleněné. Krom toho, že vypadají mimořádně elegantně, skvěle prosvětlí celý interiér. Vyberte si dveře v jednoduchém provedení satinato, čiré celoskleněné, nebo zdobené z řad Aree, Flores nebo Colors.

Celoskleněné posuvné dveře Eclisse