Stavební pouzdro vám ušetří prostor

Chcete si pořídit posuvné dveře do stavebního pouzdra a záleží vám především na úspoře prostoru? Jste na té správné adrese. Shrneme si, proč jsou stavební pouzdra tak oblíbeným interiérovým prvkem právě kvůli tomu, kolik místa nám mohou ušetřit.

dveře do pouzdra celosklo

Otočné dveře vás zbytečně omezují - prostorově i designově

Podívejme se nejdříve na otočné dveře. Jejich primárním účelem je oddělení místností, zamezení šíření hluku, tepla, slouží k vytvoření soukromí. To vše ale umí i posuvné dveře. Otočné dveře často přitom zabírají místo, které zvláště v menších bytech či domech postrádáme. Dveřní křídla se pak mnohdy srazí na malé chodbě, když někdo vychází z koupelny a někdo jiný nechá otevřené dveře do ložnice. Zabírají místo, které lze využít jinak. V malé koupelně často řešíme, že se nám do ní už nevejde umyvadlo, protože by o něj naráželo dveřní křídlo. A to samozřejmě není jediný případ.

bezobložková stavební pouzdra Eclisse Syntesis LINE

Stavební pouzdra Eclisse vám ušetří i několik metrů čtverečních

Díky stavebním pouzdrům Eclisse posuvné dveře jednoduše "zmizí". Tím získáme několik metrů čtverečních navíc a mimo to se interiér i opticky zvětší. Jedná se o skutečně zajímavý interiérový prvek. Proč se držet ve starých kolejích, když můžete svému prostoru prospět neotřelými a originálními funkčními dveřmi, které budou navíc skvěle vypadat? Pokud dveře k oddělení místností nutně nepotřebujete, můžete je nechat stále otevřené a budou "neviditelné". Nebudou vám překážet.

Celoskleněné posuvné dveře Eclisse

Stavební pouzdro Eclisse Teleskop schová dvě dveřní křídla do jediné kapsy

Chytrá úsporná řešení nabízí i některé konkrétní modely pouzder Eclisse. Kupříkladu pouzdro Teleskop "schová" více než elegantně dvě dveřní křádla, která se pohybují teleskopicky za sebou, do jiného pouzdra. Co s pouzdrem Teleskop získáte?  Větší průchod srovnatelný s průchodem, který nabízí dvoukřídlé dveře, přitom si ale vystačíte s jedním stavebním pouzdrem umístěným pouze v jedné stěně od dveří. Průchod o šíři až 5 metrů získáte, když se rozhodnete pro "zdvojený" Teleskop, tedy dvě pouzdra Teleskop proti sobě.

Eclisse Teleskop dvoukřídlé

Pouzdro Eclisse EWOLUTO "supluje" skutečnou stěnu

Stavební pouzdra Eclisse vám nabízí vysokou funkčnost, kvalitu a originální řešení každého interiérového nedostatku bez jakýchkoliv kompromisů. Při výběru konkrétního modelu odpovídajícímu vašim individuálním požadavkům, získáte přesně to, co vaše bydlení potřebuje. V naší nabídce najdete pouzdra Eclisse, která dokonale "suplují" stěnu. Na zeď, ve které je umístěné stavební pouzdro, můžete zavěsit nábytek, ať už se jedná o skříň, regál, polici nebo sprchový kout.

6 - Eclisse EWOLUTO jednokřídlé

Na stěnu s pouzdrem Eclisse LUCE můžete umístit světla i vypínače

Pouzdra Eclisse LUCE umožňují vedení elektrických kabelů ve stěně, ve které se nachází pouzdro. Uvnitř pouzdra se nachází speciální izolační kanálek pro vedení kabeláže. Na takové pouzdro pak lze bez problémů umístit vypínače, světla, termostaty, telefonní kabely... zkrátka vše, co potřebujete.

7 - Eclisse Syntesis LUCE dvoukřídlé

V naší nabídce najdete stavební pouzdra Eclisse, která vám ušetří i několik metrů čtverečních v interiérů, budou vypadat skvěle a originálně a navíc celý prostor i opticky "odehčí". Díky vysoké kvalitě a špičkovému zpracování pouzder Eclisse nebudete muset přistupovat na žádné kompromisy!