Příhradové vazníky

Výrobou a montáží příhradových vazníků se zabývá firma Izotom. Nabízí realizaci a montáž příhradových vazníků pro soukromé investory i realizační firmy s působností po celé České republice. Mezi bezplatné služby firmy patří bezplatné zpracování cenové nabídky, navržení střechy zdarma, poradenská činnost v oblasti zastřešení příhradovými vazníky a poté následná dodávka a montáž na Vašem objektu.

Co jsou vůbec příhradové vazníky?

Jedná se o lehkou dřevěnou konstrukci sloužící k přenesení zatížení střešního pláště do obvodových nosných konstrukcí, a to až do délky 30 metrů bez středových stěn a sloupů. Jde o velmi oblíbenou konstrukci, která získala mezi projektanty a investory. Příhradové vazníky lze kombinovat s různými druhy střech.

Jaké jsou výhody příhradových vazníků?

Mezi hlavní výhody vazníků patří kvalitní a přesné zpracování a realizace na libovolné tvary střech. Výhodou je také rychlá a jednoduchá montáž a samozřejmě to nejdůležitější – příznivá cena. V případě dobře provedeného prořezu vzniká minimum odpadu. Příhradové vazníky lze kombinovat také s klasickým krovem a plochou střechou. Využití vazníků je široké, lez je použít na střechy rodinných domů, nástaveb bytových domů, k zastřešení občanských staveb jako jsou školy nebo supermarkety, také na střechy průmyslových a zemědělských staveb.