Příhradové vazníky

Výrobou a montáží příhradových vazníků se zabývá firma Izotom. Nabízí realizaci a montáž příhradových vazníků pro soukromé investory i realizační firmy s působností po celé České republice. Mezi bezplatné služby firmy patří bezplatné zpracování cenové nabídky, navržení střechy zdarma, poradenská činnost v oblasti zastřešení příhradovými vazníky a poté následná dodávka a montáž na Vašem objektu.

Co jsou vůbec příhradové vazníky?

Jedná se o lehkou dřevěnou konstrukci sloužící k přenesení zatížení střešního pláště do obvodových nosných konstrukcí, a to až do délky 30 metrů bez středových stěn a sloupů. Jde o velmi oblíbenou konstrukci, která získala mezi projektanty a investory. Příhradové vazníky lze kombinovat s různými druhy střech.

Jaké jsou výhody příhradových vazníků?

Mezi hlavní výhody vazníků patří kvalitní a přesné zpracování a realizace na libovolné tvary střech. Výhodou je také rychlá a jednoduchá montáž a samozřejmě to nejdůležitější – příznivá cena. V případě dobře provedeného prořezu vzniká minimum odpadu. Příhradové vazníky lze kombinovat také s klasickým krovem a plochou střechou. Využití vazníků je široké, lez je použít na střechy rodinných domů, nástaveb bytových domů, k zastřešení občanských staveb jako jsou školy nebo supermarkety, také na střechy průmyslových a zemědělských staveb.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení