Skrytá zárubeň je cool

Skrytá zárubeň Battente a bezobložková pouzdra Eclisse Syntesis Line v sobě spojují čistou eleganci, špičkovou kvalitu i velmi zajímavé technologické řešení. Hodí se do každého interiéru a vynikají vysokou odolností a životností.

Skryté zárubně jsou synonymem designové čistoty. Klasickou obložku, která může působit i rušivě, nehledejte. Stěna s bezobložkovými dveřmi zůstává zcela hladká, nic nevystupuje nad její povrch. Pod skrytou zárubní si můžete představit subtilní rámeček, který je instalovaný přímo ve zdi či sádrokartonové příčce. Bezobložkové dveře jsou žhavou novinkou na poli interiérového designu.

skrytá záruben battente  skryté zárubně battente

Posuvné dveře díky skryté zárubni dokonale zmizí

V naší nabídce tento hit zastupuje bezobložkové stavební pouzdro Eclisse Syntesis Line určené speciálně pro moderní posuvné dveře. Tento systém umožňuje úplnou integraci dveřního pouzdra. Efekt „schovaných“ dveří je tedy dokonalý. Bezobložková stavební pouzdra prospějí každému stylovému interiéru. Jsou nenápadná, splývají s okolní stěnou, jejich design je nadčasový a nikdy nevyjde z módy. Krom toho vás neomezují při výběru dalšího zařízení interiéru. K těmto systémům máme pro Vás jako dokonalou alternativu pro otočné dveře designové skryté zárubně.

Dveřní pouzdro Eclisse Syntesis Line je určeno pro jednokřídlé dveře. Ještě atraktivnějšího vzhledu dosáhnete instalací celoskleněných dveří. Ta je možná s využitím adaptéru VITRO, který elegantně skryje držáky celoskleněných dveří. Váš interiér tak opticky zvětšíte a odlehčíte. Eclisse ke svým posuvným dveřím nabízí i další vychytávku. Dojezd dveřního křídla můžete zpomalit použitím Eclisse BIAS.

syntesis a battente

Eclisse si svá chytrá technická řešení nechává patentovat

eclisse patentKoupí bezobložkového pouzdra Eclisse Syntesis Line nezískáte pouze designový prvek, ale i konstrukčně vychytaný skvost. Na řadu konstrukčních prvků a systémů má firma Eclisse patent. Takovým prvkem je kupříkladu odnímatelná hliníková kolejnice, která v pouzdru umožňuje nastavení koncových dorazů. K vyrovnání pouzdra a vymezení šířky průchodu během montáže slouží rovněž patentovaná pozinkovaná rozpěra.

Kromě toho se pouzdra Eclisse mohou pochlubit i dalšími technologickými prvky, které slibují dlouhou životnost a odolnost produktu. Velmi důležitou funkci plní přesahující omítkářská síť s drobnými oky, která zlepšuje soudržnost omítky a pouzdra umístěného do zdiva. Přesahující omítkářská síť posiluje spojení a zamezuje praskání omítky.

Speciálně tvarované omega profily brání deformacím

tichý chod eclisseVysokou odolnost proti bočnímu namáhání a zamezení deformacím pouzdra zajišťují speciálně tvarované příčné omega profily z pozinkovaného 0,7 mm silného plechu (je jich čtrnáct u pouzder do zdiva, dvanáct u pouzder do sádrokartonu).

Krom toho stavební pouzdra Eclisse Syntesis Line disponují nastavitelným předním a zadním dorazem, který umožňuje nastavení pozice dorazu pro dokonalé zavření dveří. To je pro výsledný efekt nutností. Průhledné těsnění na dorazovém dílu už je třešničkou na dortu výsledného estetického efektu.

Dveřní pouzdro Eclisse Syntesis Line slibuje tichý chod dveří

K dokonalosti snad chybí už jen zmínka o tichém chodu. Dveře, které umí zmizet, přeci nemohou být hlučné. Proto tichý a perfektní chod dveří zajišťují pojezdové vozíčky s kuličkovými ložisky, jejichž standartní nosnost je 80 kg.

Firma Eclisse za léta své existence skutečně ví, co dělá, a také proto patří právem mezi špičku na trhu. Nenabízí jen vkusné designovky, ale skutečně chytrá technologická řešení a mimořádnou kvalitu, která přečká generace.