Posuvné dveře ze dřeva jsou napořád

Doplňte luxus luxusem. Posuvné dveře do pouzdra představují žhavý interiérový trend. Krom funkčnosti je opěvován i jejich exkluzivní design. Minimalistický vzhled skvěle doplní moderní interiér. Dveře, které se zasouvají do pouzdra neruší, nepřekáží, ba právě naopak! Jsou elegantním šperkem, který okrášlí vaše bydlení. A tak se ptáme - existuje mezi materiály pro dveřní křídla větší luxus než poctivý dřevěný masív? Těžko bychom takový hledali. Příroda je zkrátka nepřekonatelná. Přirozená krása a vůně dřeva v interiéru je jedinečná.

Czech Door Modelová řada FS

Dřevěné posuvné dveře jsou ideálním řešením na chalupu i stylového moderního bytu v centru

Dřevo do interiéru zkrátka patří a takříkajíc mu "prospívá". Dřevo v malých detailech i velkých plochách dodává každému i chladně jednoduchému bydlení kouzlo domova, dřevo je navíc přirozeným tepelným izolantem. Dřevěné dveře "sluší" rustikální chalupě i stylovému bytu v centru velkoměsta. Právě teplo, které dřevo samo o sobě vyzařuje, skvěle doplní chladné prvky v interiéru, které současný design tolik vydzihuje. Kovový lesk, nerezová ocel, hladké lesklé plochy, velká zrcadla... to vše potřebuje dodat šmrnc, aby tvořilo osobitý domov. Dřevo je tím správným řešením.

Czech Door Modelová řada F

Pokud i vy toužíte po posuvných dřevěných dveřích, nabízíme vám, abyste dokonalost stavebních pouzder Eclisse spojili s českou kvalitou v podobě dřevěných dveří Czech Door. Tento skvost vyniká precizností zpracování i mimořádným vzhledem. Czech Door je český výrobce s tradicí, kteoru zakládá 25 let praxe v oboru. 

Smrk, borovice, buk, olše, dub, javor a modřín! Vyberte si dveře podle svých představ!

Vyberte si jedinečné posuvné dřevěné dveře. Dřevo jako přírodní materiál je vždy originál! Nabízíme vám dveře Czech Door vyrobené z těchto dřevin: smrk sukatý, smrk bezsuký, borovice bezsuká, buk, olše, dub sukatý, dub bezsuký, javor a modřín. Výběr dřeviny má přirozeně vliv i na to, jaké vlastnosti budou vaše dveře mít. Je jen na vás, jestli dáte přednost výraznější kresbě v podobě sukaté varianty dřeviny, nebo zvolíte decentnější vzhled bezsuké dřeviny. Finální povrch může být buď kartáčovaný, nebo hladký.

dřeviny Czech Door

Každá produktová řada Czech Door má své kouzlo

V naší nabídce najdete i širokou škálu modelů dřevěných dveří. Prohlédněte si všechny řady a najděte dveře, které odpovídají vašim požadavkům i zařízení vašeho interiéru. Nabízíme vám jak dveře skutečně rustikální a romantické, tak i dveře zcela odlišné - moderní a jednoduché. Designové nadšence nadchnou dveře produktové řady G, které nechají vyniknout přirozené kráse dřeva tím, že ji neruší zbytečným zdobením, ba naopak. Jedna se o čistou plochu, kus poctivého dřeva, ve které je maximálně úzký výřez na prosklení.

Czech Door - Modelová řada G

Posuvné dveře mohou být rustikální i moderně minimalistické

Naopak romantickým vzhledem vynikají dveře řady FG. Do rustikálního interiéru skvěle zapadnou, v moderním jednoduchém skvěle vyniknou. Nezapomeňte na to, že kontrasty jsou atraktivním prvkem, který ozvláštní každé bydlení. Výrazná kresba, bohatě zdobené profily dveřních vlysů a profilované výplně jsou tím, co dělá tyto dveře mimořádné!

Czech Door - Modelová řada FG

Dveře Czech Door představují českou kvalitu, kterou si zamilujete. V posuvném provedení jsou takřka neodolatelné! Krásné, elegantní i praktické.