O Eclisse

Stavební pouzdra pro posuvné dveře Eclisse „válcují“ konkurenci tou nejvyšší kvalitou, skvělými technologickými řešeními a nadčasovým designem. Denně vyrábí tato firma 1 300 stavebních pouzder.

eclisse logo

Eclisse je v dnešní době špičkou mezi výrobci stavebních pouzder pro posuvné dveře. Funkční a kvalitní výrobky přitom nabízí již od roku 1989. V lednu toho roku Luigi de Faveri započal svoji činnost – výrobu dveřních pouzder. Z myšlenky a rodinného podniku se brzy stal velký byznys, rostl sortiment i věhlas jména Eclisse. Dnes nabízí Eclisse více jak 10 000 řešení téměř pro všechny stavební situace.

Eclisse má skvělé jméno i na českém trhu

eclisse profilyMohou za Eclisse hovořit čísla? Samozřejmě, že ano. Předem je třeba říci, že Eclisse vyrábí denně 1 300 stavebních pouzder. K tomu je jí nápomocno 10 dceřinných společností s více jak 30 reprezentativními kancelářemi. I u nás má Eclisse skvělé jméno, představuje synonymum vysoké kvality, chytrých technologických řešení a elegantního designu.

O přednostech posuvných dveří bude řeč jindy, dnes se ptáme: Proč Eclisse? Eclisse se od konkurence a svých napodobenin liší především použitými technologiemi a mimořádně vysokou kvalitou materiálů. Pouzdra Eclisse jsou vyrobena z 0,7 mm silného plechu, jsou tak pevnější a odolnější než pouzdra ze slabého plechu, která se mohou deformovat. Ačkoliv jsou vyrobeny ze silnějšího plechu, jsou díky chytře vymyšlené konstrukci lehčí (a to až o 5 kg), což oceníte zejména při manipulaci s pouzdrem.

Na stavební pouzdra Eclisse lze umístit osvětlení i zavěsit polici

Nabízíme pouzdra Eclisse standardních rozměrů, a to 65-75-85-95-105/198,5, i rozměrů atypických, pouzdra určená pro umístění do zdiva i sádrokartonu. Vyberte si mezi pouzdry klasickými, obložkovými i bezobložkovými se skrytou zárubní. Pouzdra Eclisse mají odpověď na každou situaci, která může v interiéru vyvstat – na pouzdra lze umístit světlo, vypínače i zásuvky. Pokud právě to potřebujete, hledejte v našem sortimentu stavební pouzdra LUCE, v nichž je zabudován speciální kanálek, který izoluje kabely od posuvného systému pouzdra.

eclisse syntesis luce

V našem sortimentu najdete i Eclisse pouzdra Ewoluto, která oceníte, pokud na stěnu přiléhající k pouzdru potřebujete něco zavěsit – skřínku, polici, cokoliv, co vás napadne. Do běžného pouzdra vrtat nemůžete, do pouzdra Eclisse Ewoluto ano.

Bezobložková pouzdra si vás získají díky minimalistickému vzhledu

Již padla zmínka i o posledním žhavém trendu značky Eclisse, a to o bezobložkových pouzdrech. Skrytá zárubeň může ozvláštnit vzhled posuvných (Eclisse Syntesis LINE) i otočných dveří (Eclisse Syntesis BATTENTE). Interiérový minimalismus nezná díky Eclisse meze.

eclisse_řezy

Eclisse představují tu nejvyšší dostupnou kvalitu, to nejlepší, co je na trhu dostupné. Najděte v našem sortimentu to, co potřebuje právě váš interiér.