O Eclisse

Stavební pouzdra pro posuvné dveře Eclisse „válcují“ konkurenci tou nejvyšší kvalitou, skvělými technologickými řešeními a nadčasovým designem. Denně vyrábí tato firma 1 300 stavebních pouzder.

eclisse logo

Eclisse je v dnešní době špičkou mezi výrobci stavebních pouzder pro posuvné dveře. Funkční a kvalitní výrobky přitom nabízí již od roku 1989. V lednu toho roku Luigi de Faveri započal svoji činnost – výrobu dveřních pouzder. Z myšlenky a rodinného podniku se brzy stal velký byznys, rostl sortiment i věhlas jména Eclisse. Dnes nabízí Eclisse více jak 10 000 řešení téměř pro všechny stavební situace.

Eclisse má skvělé jméno i na českém trhu

eclisse profilyMohou za Eclisse hovořit čísla? Samozřejmě, že ano. Předem je třeba říci, že Eclisse vyrábí denně 1 300 stavebních pouzder. K tomu je jí nápomocno 10 dceřinných společností s více jak 30 reprezentativními kancelářemi. I u nás má Eclisse skvělé jméno, představuje synonymum vysoké kvality, chytrých technologických řešení a elegantního designu.

O přednostech posuvných dveří bude řeč jindy, dnes se ptáme: Proč Eclisse? Eclisse se od konkurence a svých napodobenin liší především použitými technologiemi a mimořádně vysokou kvalitou materiálů. Pouzdra Eclisse jsou vyrobena z 0,7 mm silného plechu, jsou tak pevnější a odolnější než pouzdra ze slabého plechu, která se mohou deformovat. Ačkoliv jsou vyrobeny ze silnějšího plechu, jsou díky chytře vymyšlené konstrukci lehčí (a to až o 5 kg), což oceníte zejména při manipulaci s pouzdrem.

Na stavební pouzdra Eclisse lze umístit osvětlení i zavěsit polici

Nabízíme pouzdra Eclisse standardních rozměrů, a to 65-75-85-95-105/198,5, i rozměrů atypických, pouzdra určená pro umístění do zdiva i sádrokartonu. Vyberte si mezi pouzdry klasickými, obložkovými i bezobložkovými se skrytou zárubní. Pouzdra Eclisse mají odpověď na každou situaci, která může v interiéru vyvstat – na pouzdra lze umístit světlo, vypínače i zásuvky. Pokud právě to potřebujete, hledejte v našem sortimentu stavební pouzdra LUCE, v nichž je zabudován speciální kanálek, který izoluje kabely od posuvného systému pouzdra.

eclisse syntesis luce

V našem sortimentu najdete i Eclisse pouzdra Ewoluto, která oceníte, pokud na stěnu přiléhající k pouzdru potřebujete něco zavěsit – skřínku, polici, cokoliv, co vás napadne. Do běžného pouzdra vrtat nemůžete, do pouzdra Eclisse Ewoluto ano.

Bezobložková pouzdra si vás získají díky minimalistickému vzhledu

Již padla zmínka i o posledním žhavém trendu značky Eclisse, a to o bezobložkových pouzdrech. Skrytá zárubeň může ozvláštnit vzhled posuvných (Eclisse Syntesis LINE) i otočných dveří (Eclisse Syntesis BATTENTE). Interiérový minimalismus nezná díky Eclisse meze.

eclisse_řezy

Eclisse představují tu nejvyšší dostupnou kvalitu, to nejlepší, co je na trhu dostupné. Najděte v našem sortimentu to, co potřebuje právě váš interiér.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení