Jsme profíci a o pouzdrech a dveřích víme vše

Pro dveře máme slabost a umíme ocenit ty krásné a kvalitní. Ať už jsou celodřevěné, posuvné, laminátové nebo jiné, jsou dveře tím, co nás nikdy nepřestane bavit.

Navštivte náš showroom a my vám pomůžeme najít řešení pro váš interiér

Jsme menší rodinnou firmou, a i v tom duchu vedeme svůj podnik – s neutuchajícím nadšením a zápalem. Když navštívíte náš stylový showroom, tak chceme, abyste se cítili jako doma, a zároveň poznali, co je naší skutečnou vášní. Na ploše 330 m2 v Libušské ulici na Praze 4 najdete dveře od těch nejlepších výrobců na trhu, od českých i evropských špiček, posuvné dveře Eclisse i celomasivní dřevěné dveře od českých výrobců a další dveře, se kterými stojí za to se „seznámit“ na vlastní oči. S radostí vás naším světem provedeme. Sedneme si a popovídáme o tom, co hledáte. Dozajista najdeme společnou řeč, a především řešení pro váš interiér. Právě to je naším přáním a vizí číslo jedna.

PRODEJNA_koláž_1150px

V našem showroomu poznáte na vlastní oči to, o čem na blogu básníme

Ač na svých stránkách prezentujeme svůj sortiment v celé jeho šíři, osobní zážitek je vždy nenahraditelný. Můžeme vám několikrát říkat a psát, že bezobložková stavební pouzdra Eclisse Syntesis Line jsou mimořádná, ale je to právě ten moment, kdy před nimi stojíte, rukou přejedete po stěně i dveřním křídlem a zjistíte, že nic neruší ten jedinečný dojem dveří dokonale splývajících se stěnou, kdy si uvědomíte, že to opravdu stojí za to mít doma. A stejné je to i s ostatními modely, které vám nabízíme.

Až naživo si uvědomíte, jak dokonalé jsou poctivé dubové dveře, jak snadno se otevírají a zavírají posuvné dveře, jak ladí rustikální klika s dveřmi s laminátovým povrchem imitujícím takřka dokonale přirozenou texturu dřeva. Pokud máte možnost, přijměte naše pozvání do našeho stylového showroomu a poznejte na vlastní oči to, co vám chceme říci.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a jsme připraveni i na atypická přání

Zajímají nás všechna vaše přání. Jsme připravena i na ta zcela atypická. Pro speciální projekty nabízíme i speciální dveře a řešení. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, a proto je tak snadné najít společnou řeč. Můžeme vám dodat dveře protipožární, protihlukové, klima dveře, nebo dveře pro atypické stěny. Nabízíme vám odbornou konzultaci a za samozřejmost považujeme i to, že vám vše zaměříme a namontujeme.

Nabízíme jen kvalitní dveře, za kterými si na 100 % stojíme

Naší prioritou jsou kvalitní značky a sortiment. Levné a nekvalitní dveře nejsou tím, co bychom vám chtěli nabízet, a proto to ani neděláme. Nenajdete u nás dveře neznámého původu, o jejichž materiálovém složení lze jen pochybovat. Chceme nabízet jen dveře, za kterými si na 100 % stojíme, tedy dveře nabízející vysokou odolnost, životnost, dveře designově originální, elegantní, dveře navržené s úctou ke každému detailu. I proto u nás najdete dveře českých nebo italských výrobců, s nimiž máme jen ty nejlepší zkušenosti a se kterými jsou spokojeni především i naši klienti. Jen si vyberte a neváhejte nás kontaktovat. Společně vymyslíme řešení do každého interiéru.

 

MAND CZ s. r. o.

Libušská 1049 / 198

14700 Praha 4

 

e-mail: chci@stavebni-pouzdra-eclisse.cz

technické informace na tel. č.: 732 647 417

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení