Jsme profíci a o pouzdrech a dveřích víme vše

Pro designové dveře máme slabost a umíme ocenit ty krásné a kvalitní. Ať už jsou celodřevěné, posuvné, laminátové nebo jiné, jsou dveře tím, co nás nikdy nepřestane bavit.

Navštivte náš showroom a my vám pomůžeme najít řešení pro váš interiér

Jsme menší rodinnou firmou, a i v tom duchu vedeme svůj podnik – s neutuchajícím nadšením a zápalem. Když navštívíte náš stylový showroom, tak chceme, abyste se cítili jako doma, a zároveň poznali, co je naší skutečnou vášní. Na ploše 330 m2 v Libušské ulici na Praze 4 najdete dveře od těch nejlepších výrobců na trhu, od českých i evropských špiček, posuvné dveře Eclisse i celomasivní dřevěné dveře od českých výrobců a další dveře, se kterými stojí za to se „seznámit“ na vlastní oči. S radostí vás naším světem provedeme. Sedneme si a popovídáme o tom, co hledáte. Dozajista najdeme společnou řeč, a především řešení pro váš interiér. Právě to je naším přáním a vizí číslo jedna.

PRODEJNA_koláž_1150px

V našem showroomu poznáte na vlastní oči to, o čem na blogu básníme

Ač na svých stránkách prezentujeme svůj sortiment v celé jeho šíři, osobní zážitek je vždy nenahraditelný. Můžeme vám několikrát říkat a psát, že bezobložková stavební pouzdra Eclisse Syntesis Line jsou mimořádná, ale je to právě ten moment, kdy před nimi stojíte, rukou přejedete po stěně i dveřním křídlem a zjistíte, že nic neruší ten jedinečný dojem dveří dokonale splývajících se stěnou, kdy si uvědomíte, že to opravdu stojí za to mít doma. A stejné je to i s ostatními modely, které vám nabízíme.

Až naživo si uvědomíte, jak dokonalé jsou poctivé dubové dveře, jak snadno se otevírají a zavírají posuvné dveře, jak ladí rustikální klika s dveřmi s laminátovým povrchem imitujícím takřka dokonale přirozenou texturu dřeva. Pokud máte možnost, přijměte naše pozvání do našeho stylového showroomu a poznejte na vlastní oči to, co vám chceme říci.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a jsme připraveni i na atypická přání

Zajímají nás všechna vaše přání. Jsme připravena i na ta zcela atypická. Pro speciální projekty nabízíme i speciální dveře a řešení. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, a proto je tak snadné najít společnou řeč. Můžeme vám dodat dveře protipožární, protihlukové, klima dveře, nebo dveře pro atypické stěny. Nabízíme vám odbornou konzultaci a za samozřejmost považujeme i to, že vám vše zaměříme a namontujeme.

Nabízíme jen kvalitní dveře, za kterými si na 100 % stojíme

Naší prioritou jsou kvalitní značky a sortiment. Levné a nekvalitní dveře nejsou tím, co bychom vám chtěli nabízet, a proto to ani neděláme. Nenajdete u nás dveře neznámého původu, o jejichž materiálovém složení lze jen pochybovat. Chceme nabízet jen dveře, za kterými si na 100 % stojíme, tedy dveře nabízející vysokou odolnost, životnost, dveře designově originální, elegantní, dveře navržené s úctou ke každému detailu. I proto u nás najdete dveře českých nebo italských výrobců, s nimiž máme jen ty nejlepší zkušenosti a se kterými jsou spokojeni především i naši klienti. Jen si vyberte a neváhejte nás kontaktovat. Společně vymyslíme řešení do každého interiéru.

 

MAND CZ s. r. o.

Libušská 1049 / 198

14700 Praha 4

 

e-mail: chci@stavebni-pouzdra-eclisse.cz

technické informace na tel. č.: 732 647 417