PŘÍSLUŠENSTVÍ ECLISSE

Plánujete, nebo už využíváte ohromných výhod stavebního pouzdra, a chtěli byste jeho obsluhu a funkčnost dotáhnout k dokonalosti? Potřebujete, aby se dveře zavíraly samy a tiše, nebo byste uvítali, aby pouzdro ničím nenarušovalo pravidelné a přesné linie vašeho interiéru? Hodila by se vám možnost synchronizovaného otvírání dvoukřídlých posuvných dveří? V kategorii Příslušenství Eclisse určitě najdete vše pro vyšší komfort. A co je další výhodou většiny příslušenství? Dá se namontovat i dodatečně. 

10 položek celkem

Cena

133111193
1133111193

Značky

Položek k zobrazení: 10
ECLISSE OPFER, 05438
1 331 Kč

ECLISSE Montážní krabička komplet OPFER72 - originální náhradní sada koleček a vozíčků pro Pouzdra Eclisse (Classic)

Kód: 539
ECLISSE BIAS TM (jednostranný)
2 541 Kč

ECLISSE BIAS TM - tichý doraz pro dveře do stavebních pouzder Eclisse, který zpomalí zavírání a zjemní dovření dveří, a navíc je celý skrytý do kolejnice.

Kód: 488
Synchronizace pro dvoukřídla
2 541 Kč

Synchronizace pro dvoukřídla - obě dveřní křídla se díky této synchronizaci budou pohybovat současně, tedy synchronně, proti sobě, což znamená zjednodušení manipulace s dveřmi,...

Kód: 479
Synchronizace pro Teleskop
3 170 Kč

Synchronizace pro Teleskop - dveřní křídla se díky této synchronizaci budou pohybovat současně, tedy synchronně, za sebou, což znamená zjednodušení manipulace s dveřmi.

Kód: 482
Držák pro celosklo
3 509 Kč

Držák pro celosklo - dva typy držáků pro případ, že byste stavební pozdro osadili celoskleněnými dveřmi. Držá - k "výřez", do nichž vyfrézujete otvory, nebo držák "klips" pro...

Kód: 497/DRZ
ECLISSE BIAS TM DS (oboustranný)
3 727 Kč

ECLISSE BIAS TM DS - zvyšuje pohodlí obsluhy a funkčnost posuvných dveří v obou směrech, tedy při otevírání i dovírání, a lze jej použít u jednokřídlého i dvoukřídlého pouzdra.

Kód: 491
Eclisse SAMOZAVÍRÁNÍ
4 417 Kč

Eclisse SAMOZAVÍRÁNÍ - komfortní doplněk pro zavírání posuvných dveří: otevřete dveře, projdete a dveře se samy zavřou. Doplněk můžete instalovat i dodatečně, a lze jej...

Kód: 464
Synchronizace pro dvoukřídla + BIAS
5 082 Kč

Synchronizace pro dvoukřídla + BIAS - pro zjednodušení manipulace s posuvnými dveřmi, které se díky synchronizaci pohybují současně, dodáváno s tichým dorazem Rallenty Soft.

Kód: 485
Eclisse VITRO pro jednokřídla
6 740 Kč

Eclisse VITRO pro jednokřídla - adaptér, který zakryje držáky celoskleněných dveří u bezobložkových jednokřídlých pouzder řady Syntesis.

Kód: 500
Eclisse VITRO pro dvoukřídla
11 193 Kč

Eclisse VITRO pro dvoukřídla - adaptér, který zakryje držáky celoskleněných dveří u bezobložkových dvoukřídlých pouzder řady Syntesis.

Kód: 501