Posuňte se dál se stavebním pouzdrem

Máte doma málo místa? Zařizujete menší byt či dům? Není váš interiér dostatečně „in“? Hledáte něco, co mu dodá jiskru a oživí ho? Milujete praktické a funkční doplňky? Posuvné dveře do stavebního pouzdra jsou odpovědí na všechny vaše otázky. Systém Eclisse je špičkou na trhu, a právě proto vám ji nabízíme.

7 - Eclisse Syntesis LUCE dvoukřídlé

1. Díky Eclisse získáte více místa!

Otočné dveře jsou sice tradičním řešením pro oddělení místností, mohou být i skutečně stylové, ale v mnohých interiérech nejsou praktické. Často zabírají místo, které by se dalo využít jinak a lépe. Prostor, který využíváme k otevření dveřního křídla, se ne nadarmo nazývá také „mrtvým prostorem“ – nelze ho ničím vyplnit, nebo jinak využít. Klasicky dochází k problémům v menších místnostech, jako jsou například chodby, menší koupelny nebo WC. Díky stavebním pouzdrům Eclisse získáte více místa. Snadno oddělíte dvě místnosti a když dveře otevřete, tak nepřekáží.

Nevýhody otočných dveří     Stavební pouzdra Eclise - úspora místa

2. Otevřené prostory jsou „in“!

Posuvné dveře do stavebního pouzdra oceníte i tehdy, když máte prostorný interiér.  Žhavým trendem současnosti jsou volné a otevřené prostory. Profesionální interiéroví návrháři se nebrání dokonce propojení několika místností bez jakékoliv překážky v podobě dělící stěny. Stavební pouzdra jsou mimořádná i díky tomu, že pokud ponecháte dveře otevřené, získáte otvor de facto bez dveří. Pokud se rozhodnete pro pouzdro pro dvoukřídlé dveře či dokonce pouzdro Teleskop pro 2 + 2 dveřní křídla získáte průchod až 5 metrů široký. To oceníte jak u konferenčních a zasedacích místností, ale i doma, kde díky němu získáte prosvětlený a otevřený prostor.

Eclisse Teleskop dvoukřídlé_1

3. Stavební pouzdro, to je také ničím neomezený design

Posuvné dveře do stavebního pouzdra mohou představovat vrchol interiérového minimalismu. Jejich hlavním plusem je, že vás v ničem neomezují a rozhodně vás neruší. Pokud se rozhodnete svůj interiér vybavit posuvnými dveřmi, máte jistotu v tom, že stále máte při zařizování celého bydlení volné ruce. Když se rozhodnete posouvat skleněné dveřní křídlo, nebude vás omezovat ani dekor dveří, například výběr dřeviny.

Eclisse LUCE skleněné

Designovou lahůdkou našeho sortimentu jsou bezobložková stavební pouzdra Eclisse SYNTESIS LINE, která jsou navržena speciálně tak, aby dokonale respektovala čisté linie. Odstranění obložky se může na první pohled jevit jako drobnost, výsledný efekt je ale mimořádný. Díky úplné integraci pouzdra se stěnou vytváří pouzdra Eclisse SYNTESIS LINE efekt neviditelných posuvných dveří. Výsledek umocníte, když do dveří vyberete dveře celoskleněné.

eclisse syntesis luce

4. Široký výběr volitelných „vychytávek“ vám pomůže sestavit dveře do pouzdra takřka na míru

Posuvné dveře se nezabouchnou, ani vám s nimi nikdo „netřískne před nosem“. Eclisse myslí na maximální uživatelský komfort. Vyberte si u nás ke stavebními pouzdru i příslušenství dle svého gusta. Se systémem tichého dorazu budete mít jistotu, že se dveře budou zavírat lehce, pomalu a tiše. Pokud si pořizujete dvoukřídlé dveře, oceníte synchronizaci, která zajistí, aby se obě dveřní křídla pohybovala synchronně proti sobě. Váš komfort ještě zvýší systém samozavírání, jenž automaticky zavře dveře po vašem průchodu.

Rallenty Soft tichý doraz